hosting image
راشین وب و انواع سرویس های قابل میزبانی در این سایت ساز

راشین وب و انواع سرویس های قابل میزبانی در این سایت ساز

راشین وب و انواع سرویس های قابل میزبانی در این سایت ساز ایرانی به چند دسته سایت و خدمات اپلیکیشن موبایل تقسیم بندی می شوند.

راشین وب و انواع سرویس های قابل میزبانی در این سایت ساز ایرانی به چند دسته سایت و خدمات اپلیکیشن موبایل تقسیم بندی می شوند.
راشین وب به عنوان اصلی ترین و بهترین مشتری راشین هاست می باشد که با بیش از 6000 مشتری فعال در سرار کشور مشغول به فعالیت می باشد. 
سایت های راشین وب را با توجه به امکاناتی که دارند در 4 گروه ارائه می شوند که در ادامه به توضیح هر پکیج و امکانات ویژه آن خواهیم پرداخت :

سایت نسخه ساده راشین وب

سایت های نسخه ساده دارای کمترین امکانات و مناسب ترین قیمت ممکن هستند، اما با این حال با توجه به قیمت کم دارای امکانات پایه ای می باشند که برای شروع داشتن یک سایت کافی می باشد. 
گاهی اوقات ما به یک سایت خیلی حرفه ای نیاز نداریم و تنها در خواست ما داشتن یک سایت جهت معرفی یک محصول همراه با یک دامنه اختصاصی می باشد که مخصوص خود ما باشد، بتوانیم اخبار و گالری تصاویر خودمون رو به اشتراک بزاریم، اگر به دنبال یک سایت با این ویژگی ها هستین باید بگم که سایت نسخه ساده راشین وب نیاز های شما رو بر آورده می کنه علاوه بر اینکه حجم این سایت 3 گیگ هست و شما می تونین با توجه به فعالیت شغلی که دارن تصاویرتون رو روی سایت بارگذای کنید
 

سایت نسخه اقتصادی

سایت های نسخه اقتصادی راشین وب از سایت های ساده داری امکانات بیشتری می باشد و علاوه بر امکانات سایت های نسخه ساده شما می توانید از ماژول های دانلود، صوت و کلیپ نیز استفاده نمایید. سایت های نسخه ساده برای افرادی مناسب است که نیازی به فروشگاه اینترنتی ندارند و تنها 3 گیگ فضا برای بارگذای مطالب آنها کافی است.
سایت نسخه اقتصادی دارای قالب های متنوع تری نسبت به سایت نسخه ساده می باشد ، همچنین شما می توانید در صورت درخواست از قالب سایت های نسخه ساده نیز استفاده نمایید.
 

سایت نسخه حرفه ای

سایت های فروشگاهی راشین وب در این دسته قرار می گیرند، در صورتی که شما به یک فروشگاه اینترنتی با بینهایت محصول نیاز داشته باشید می توانید سایت نسخه حرفه ای را انتخاب نمایید. در نظر داشته باشید بر خلاف برخی سایت ساز های موجود که شما را به تعداد محصولات محدود می کنند، پکیج حرفه ای هیچ گونه محدودیتی در قرار دادن محصولات ندارد، علاوه بر این با هاست نامحدود این سرویس شما می توانید بینهایت فیلم و عکس در سایت خود بارگذای نمایید.
از دیگر امکانات این نسخه از سایت ساز راشین وب سامانه پیامک حرفه ای با امکانات فراوانی می باشد که در اختیار شما قرار داده می شود، شما می توانید با داشتن یک سامانه پیامک رایگان که به صورت هدیه در پکیج شما قرار داده شده است نسبت به توسعه کسب و کار خود اقدام نمایید. یکی از قابلیت هایی که هر فروشگاه اینترنتی به آن نیاز دارد داشتن سامانه پیامک اختصاصی است به گونه ای که بتوان خرید های فروشگاه را اطلاع رسانی کرد، مدیر سایت از فروش جدید با خبر شود و با ارسال پیامک انبوه طیف وسیعی از مخاطبین را جذب کند.
 

سایت نسخه موفقیت

این سرویس مختص کسانی می باشد که خوب بودن و حرفه ای بودن برایشان کافی نیست، سایت نسخه موفقیت با قابلیت های فراوانی که دارد می تواند شتاب دهنده کسب و کار شما باشد و شما به موفقیت برساند.
این وب سایت تمامی قابلیت های سایت نسخه حرفه ای را دارد و علاوه بر آن دارای ویژگی هایی می باشد که از سایر سرویس های راشین وب متمایز شده است
از مهمترین ویژگی های متمایز این پکیج ارائه اپلیکیشن اختصاصی فروشگاه بر روی این سرویس می باشد. در صورتی که اگر بخواهید این اپلیکیشن را به صورت جداگانه تهیه کنید هزینه ای حدود 1 میلیون تومان در بر خواهد داشت. 
بی شک یکی از بهتر ین راه های فروش کالا داشتن اپلیکیشن موبایل می باشد ، اپلیکیشن راشین وب با قابلیت های فراوانی که دارد می تواند فروش کالا را برای شما تسهیل کند
ویژگی محصولات یکی دیگر از قابلیت های کلیدی این پلن می باشد ، با داشتن این قابلیت شما می توانید بینهایت ویژگی برای محصولات خود تعریف نمایید و قابلیت جستجو ی  محصولات در فروشگاه خود را روان تر کنید، یکی از عمده محبوبیت های فروشگاه های اینترنتی از جمله دیجی کالا قابلیت ویژگی محصولات می باشد . 
پشتیبانی VIP و تلفنی این سرویس از دیگر وجه تمایز های این سرویس با دیگر پلن های فروش سایت راشین وب می باشد، شما می توانید روزانه به مدت 5 دقیقه با کارشناسان خود به صورت تلفنی در تماس باشید ، راهنمایی بگیرید و از خدمات پشتیبانی استفاده نمایید.
هاست نامحدود این سرویس شما ار تهیه هر گونه فضای پشتیبان دیگری بی نیاز می کند،