hosting image
نحوه میزبانی وب سایت: راهنمای کامل مبتدی

نحوه میزبانی وب سایت: راهنمای کامل مبتدی

این صفحه راهنمای همه چیز برای میزبانی وب سایت شما است. هر سایتی ، چه بزرگ و چه کوچک ، به میزبانی خوبی نیاز دارد. پرداخت می کند تا آن را به درستی دریافت کنید. این که آیا شما خودتان این کار را انجام می دهید...

نحوه میزبانی وب سایت: راهنمای کامل مبتدی
 
این صفحه راهنمای همه چیز برای میزبانی وب سایت شما
 
هر سایتی ، چه بزرگ و چه کوچک ، به میزبانی خوبی نیاز دارد. پرداخت می کند تا آن را به درستی دریافت کنید. این که آیا شما خودتان این کار را انجام می دهید یا به دنبال شخص دیگری هستید که بتواند این کار را برای شما انجام دهد ، ما شما را از طریق اقدامات لازم برای سریع و آسان آنلاین شدن پیگیری خواهیم کرد
میزبانی پایه و اساس نامرئی اینترنت است. هر وب سایت نیاز به "خانه" دارد ، مکانی که پرونده های آن در هر زمان و هر مکان در دسترس هستند. این همان کاری است که میزبانی انجام می دهد این یک قطعه زمین اینترنتی است. اگر می خواهید یک وب سایت داشته باشید ، لازم است در جایی میزبانی شود.
میزبانی خوب باعث می شود سایتی سریع و تقریباً همیشه در دسترس باشد. میزبانی خوب مقرون به صرفه ، کم نگهداری و مقیاس پذیر است. میزبانی بد برعکس است. در دنیای بیش از حد رقابتی و کم توجه اینترنت ، میزبانی یک پایه اساسی است. اگر میزبان وب خوبی نداریم ، قادر به خواندن این نخواهید بود.
بنابراین ، چگونه یک وب سایت میزبانی می کنید؟ این سوال بزرگ است ، و جواب ساده تر از آن است که فکر می کنید: به شخص دیگری پرداخت کنید تا این کار را برای شما انجام دهد یا خودتان این کار را انجام دهید. یا به بیان فنی تر:
    از یک بستر میزبانی استفاده کنید
    میزبان محلی
بهترین روش به سطح تجربه شما بستگی دارد. سیستم عامل هاستینگ بسیار مرسوم است ، به همین دلیل ابتدا این رویکرد را پوشش خواهیم داد. راه اندازی سرور خود یک تمرین خوب برای یادگیری است ، اما معمولاً به همان اندازه خوب است. اگر پیشرفته ترین نوع نیستید ، ثبت نام با ارائه دهنده هاستینگ گزینه معقول است. "ارزان و قابل اعتماد" ترکیبی طلایی در میزبانی وب است و شرکتهای میزبان آن را ارائه می دهند. آنها از ملاحظات فنی مراقبت می کنند تا بتوانید روی سایت خود تمرکز کنید.
این صفحه شما را با هر دو روش میزبانی وب سایت همراه می کند ، با برخی گره هایی که ارائه دهندگان به بهترین وجه نیازهای آنها را برآورده می کنند. در پایان تمام اطلاعات مورد نیاز برای میزبانی را در اختیار خواهید داشت

مرحله 1: نحوه میزبانی وب سایت با ارائه دهنده
برای میزبانی وب سایت خود با ارائه دهنده هاستینگ ، این چهار مرحله ساده را دنبال کنید:

    مرحله 1: شرکت های میزبان را با هم مقایسه کنید.
    مرحله 2: یک شرکت میزبان وب سایت را انتخاب کنید.
    مرحله 3: برنامه میزبانی وب سایت را انتخاب کنید.
    مرحله 4: ثبت نام دامنه.
 مرحله 1: شرکت های میزبان را مقایسه کنید

پلتفرم میزبانی شرکتی است که از شما میزبانی می کند. در ازای پرداخت ماهانه ، ارائه دهنده اطلاعات سایت شما را در اختیار شما قرار می دهد و تقاضای ترافیک آن را مدیریت می کند. آنها ارزان ، سازگار و (از نظر مهم) مراقب ملاحظات فنی هستند. اگر صدها نفر نباشند ، ده ها سیستم عامل میزبان در آنجا وجود دارد.
 
اولین قدم برای میزبانی وب سایت شما مقایسه ارائه دهندگان است. گزینه ها را اندازه بگیرید و ببینید کدام یک با الزامات فنی شما - و بودجه شما مطابقت دارند. برای کمک به شما در کنار یکدیگر ، ما تحقیق خودمان را انجام داده ایم تا ببینیم که سیستم عامل های میزبانی وب محبوب چگونه نگهداری می شوند.
 
 ویژگی های هاست در نمودار توضیح داده شده است
 
هاستینگ - انواع مختلف میزبانی موجود. انواع مختلفی از هاستینگ (بیشتر در مورد این مورد زیر) وجود دارد ، و برخی از ارائه دهندگان آنها را بیشتر از سایرین ارائه می دهند. امتیاز بالا در اینجا به معنی تعداد سالم انواع میزبان در دسترس است. گزینه بروزرسانی در هاستینگ بسیار مفید است.
 
ویژگی ها - میزبانی وب بیشتر از "میزبانی" است. از پشتیبان گیری سایت تا ادغام وردپرس ، ویژگی های کاملاً زیادی وجود دارد که میزبان bush-league را از جوانب مثبت جدا می کند. نمرات بالا در اینجا به معنی ارائه دهنده ثروتمند است.
 
راهنما و پشتیبانی - این منابع پشتیبانی مشتری را به دست می آورد. پشتیبانی 24/7 تلفنی و گپ ، پایه های دانش و بلیط های فنی همه از این مهم است. حتی با اطمینان بیشتر ارائه دهندگان ، خوب است بدانید که متخصصان در صورت دستیابی به مشکلات دیگر ، دست در دست هم هستند.
 
 ارزش هاست - "ارزان" و "ارزش خوب برای پول" چیز مشابهی نیست. میزبان سیستم عاملها دوست دارند از قیمت های پایین بی بهره باشند ، اما هرگز چنین نیست. هزینه های اضافه شده ، هزینه های رایگان و سیاست های برگشت پول تصویر را کامل می کنند. ما قیمت را در برابر ویژگی ها وزن کرده ایم تا حس ارزشمندی به شما بدهیم.
 
مرحله 2: یک شرکت میزبان وب سایت را انتخاب کنید
 
وقتی نگاهی به شرکتهای برتر www.google.com است. شما ایده را می گیرید. سایت شما به یک دامنه نیز احتیاج دارد.

تقریباً هر ارائه دهنده میزبانی وب ثبت نام دامنه را در روند ثبت نام خود شامل می شود. بعضی اوقات در برنامه ای که شما انتخاب کرده اید به عنوان یک شخص آزاد در نظر گرفته می شود (به عنوان مثال GoDaddy و Bluehost). با دیگران باید هزینه جداگانه آن را بپردازید (SiteGround و HostGator). از طرف دیگر ، می توانید دامنه خود را از رجیسترهای مخصوص نام دامنه مانند Domain.com خریداری کرده و آن را به حساب میزبانی خود پیوند دهید.

یک دامنه خوب ساده است ، به راحتی قابل یادآوری است و معمولاً عاری از شماره است. به کنوانسیون .com هم احساس محدودیت نکنید. سایت های بیشتر و بیشتری با دامنه های سطح بالای غیر معمولی مانند .xyz یا .co در حال بازی هستند. تا زمانی که با مارک شما متناسب باشد ، خوب خواهید بود.

اگر از قبل نام دامنه دارید ، این فقط موارد اتصال آن به سرور جدید شماست. بسیاری از سیستم عامل هاستینگ این کار را در فرآیند ثبت نام انجام می دهند و آن را برای شما اداره می کنند.

گفتنی است در صورت تغییر شرکت های میزبان وب ، نام دامنه خود را از دست نمی دهید. آنها خدمات مختلفی هستند. اگر میزبان وب را تغییر دهید همیشه می توانید دامنه خود را با خود ببرید.
نتیجه

و این درست است؟ این مراحل را دنبال کنید و در یک سرویس میزبانی وب آماده و منتظر سایت خود ثبت نام خواهید کرد.

اگر تصمیم خود را با یک نگاه به آینده اتخاذ کرده اید - برنامه ای که شما باید انتخاب کنید - پشتیبانی بسیار خوبی خواهد داشت و به راحتی قابل مقیاس بندی خواهد بود. اکنون می توانید روی چیزهای واقعاً وارداتی تمرکز کنید - سایت خود!
دو راه برای میزبانی وب سایت به صورت محلی وجود دارد و هر کدام شامل سه مرحله (نه چندان ساده) است:

از رایانه شخصی Windows خود به عنوان سرور WAMP استفاده کنید:

    مرحله 1: نرم افزار WAMP را نصب کنید.
    مرحله 2: پرونده های سایت را بارگذاری کنید.
    مرحله سوم: وب سایت خود را عمومی کنید.

از دستگاه لینوکس استفاده کنید:

    مرحله 1: نرم افزار LAMP را نصب کنید.
    مرحله 2: پیکربندی فایل های سایت و DNS.
    مرحله 3: آپاچی را پیکربندی کنید.

خود میزبانی وب سایت یک رویکرد راحت تر است و تقریباً به اندازه قابل اعتماد نیست. این یک آموزش عالی در نحوه عملکرد یک وب سایت است ، اما به همان اندازه خوب است. اتصالات آهسته است ، حفظ و نگهداری کاملاً به شما می رسد ، و رایانه شما باید همیشه از آن استفاده کند. ایده آل نیست. به گفته این ، اگر شما اینجا هستید ، باید به گزینه مورد نظر علاقه مند شوید و برای یافتن آن هزینه ای ندارد.

دو میزبان وب سایت شما از خانه وجود دارد:

    از PC Windows خود به عنوان سرور WAMP استفاده کنید
    از دستگاه لینوکس استفاده کنید

ما شما را از طریق هر دو روش طی خواهیم کرد. لطفا در نظر داشته باشید که این گزینه برای مبتدیان نیست. میزبانی رایگان چشم انداز جذاب است ، اما شما واقعاً آنچه را که می پردازید دریافت می کنید. مگر اینکه اتفاقاً خانه شما به عنوان یک مرکز داده اتفاق بیفتد ، توصیه می کنیم از یک ارائه دهنده هاستینگ استفاده کنید.

میزبانی وب سایت با استفاده از رایانه شخصی Windows خود به عنوان WAMP Server

رویکرد ویندوز به معنی تبدیل کامپیوتر شما به سرور WAMP است. WAMP مخفف Windows ، Apache ، MySQL و PHP است - عناصری که سرور را تشکیل می دهند.
مرحله 1: نرم افزار WAMP را نصب کنید

تعداد برنامه های رایگان در دسترس است (WampServer و XAMPP برای نامگذاری یک زوج). در صورت درخواست ، یکی را بارگیری و نصب کنید. این نرم افزار به رایانه شما اجازه می دهد تا به عنوان یک سرور - خانه ای برای پرونده های وب سایت شما عمل کند.
مرحله 2: پرونده های سایت را بارگذاری کنید

پس از نصب نرم افزار WAMP ، لازم است سایتی به آن اضافه کنید. هنگامی که داشبورد را باز می کنید ، این معمولاً در "فهرست www" یافت می شود. اینجاست که پرونده های وب سایت قرار دارد. HTML شما باید در فایلهای متنی با پسوند .php نوشته شود. این موارد را به "فهرست فهرست" اضافه کنید تا آنها به سایت شما اضافه شوند.
مرحله سوم: وب سایت خود را عمومی کنید

تنظیم اولیه شما در یک سایت خود میزبان خصوصی خواهد بود - فقط شما قادر به دیدن آنها خواهید بود. وقتی از کارهایی که انجام داده اید خوشحال می شوید ، به "Apache" بروید و پرونده "httpd.conf" را انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که تنظیمات به شرح زیر خوانده شده ...

سفارش مجاز ، انکار
اجازه از همه

... و شما در حال راه اندازی هستید

میزبانی وب سایت با استفاده از دستگاه لینوکس
مرحله 1: نرم افزار LAMP را نصب کنید

روش دیگر راه اندازی سرور LAMP (لینوکس ، آپاچی ، MySQL و PHP) است. این تقریباً همان فرآیند WAMP اما در رایانه لینوکس است. برای شروع دستور زیر را در ترمینال لینوکس تایپ کنید:

    sudo apt install apache2 mysql-server php libapache2-mod-php7.0

در هنگام نصب از شما خواسته می شود رمزعبور MySQL خود را تهیه کنید ، بنابراین حتماً آن را مفید داشته باشید. پس از نصب نرم افزار ، شما آماده پیکربندی سرور خود هستید.
مرحله 2: پیکربندی فایل های سایت و DNS

مانند WAMP ، شما فایلهایی را به فهرست اصلی اضافه می کنید تا آنها را به سایت خود اضافه کنید. باز هم حتما از پسوند فایل .php استفاده کنید. این بهترین کار برای اطمینان از صحت کار PHP و My SQL است.
مرحله 3: آپاچی را پیکربندی کنید

برای اینکه سرور شما به بازدید کنندگان وب سایت شما اجازه دهد ، باید به Apache بگویید که درخواست های آنها را بپذیرد. این شامل تنظیم یک دایرکتوری و مجاز سازی مجوزها است.
نتیجه

اگر همه اینها خیلی فنی به نظر برسد ، دلیلش این است که خود میزبانی دنیای سوراخ خرگوش است که به آسانی مورد توجه قرار نمی گیرد. اگر حواشی فنی جدی دارید و کنجکاو هستید که چگونه وب سایت ها در اساسی ترین سطح خود کار می کنند ، چرخش خود را به میزبان اختصاص دهید.

اگر به لحاظ فنی فکر نمی کنید و می خواهید روی ساخت یک وب سایت عالی تمرکز کنید ، این روش را به اسکان گسترده دهید. وب سایت های خود میزبان به ندرت حیوانات پیشرفته ای هستند - آنها خالق HTML نیستند. آنها فاقد زیرساخت برای شکوفایی آنلاین هستند.

میزبانی وب سایت شخصی شما ممکن است ، اما ما آن را توصیه نمی کنیم.